O nas

Zakład Poligraficzny Elgraf jest najdłużej działającą drukarnią w Elblągu; od 1991 r. jest prywatną firmą wywodzącą się z Gdańskich Zakładów Papierniczych. Od początku istnienia przedsiębiorstwa najważniejszym celem były: jakość usług i zadowolenie klientów. Dlatego ciągle modernizujemy park maszynowy.

Drukujemy z arkusza i z roli. Dysponujemy cztero i pięciokolorowymi maszynami offsetowymi: KBA Rapida 75 z sekcją lakierującą oraz Polly 574. Dzięki nowoczesnej technologii  możemy zaproponować druk wysokiej jakości zgodny ze standardami ISO, bez ponoszenia dodatkowych kosztów odbitki próbnej. Drukujemy z roli etykiety samoprzylepne na papierze i folii  na maszynach: EM 250E firmy Arsoma Gallus w Elblągu przy ul. Kościuszki 6 oraz dwóch maszynach F240 firmy Nilpeter w Kaliningradzie, gdzie znajduje się oddział naszej firmy.

W sklepie firmowym przy ul. Tysiąclecia 1 w Elblągu prowadzimy sprzedaż druków akcydensowych, niezbędnych do prowadzenia księgowości i biura, artykuły papiernicze, kalendarze, zaproszenia, itp…
 

Hala produkcyjna

Projekt i realizacja © 2015 Agencja Reklamowa idealmedia.pl. Materiały zawarte na stronie chronione są prawem.